Kamp Konteynerleri

Konteyner sahibi olmak artık çok kolay ve daha güvenli yapı sahibi olmak anlamına gelmektedir. Kaliteli firmalardan satın alınan konteynerler, ISO garantisiyle üretilmekte, her şarta uygun milimetrik hesaplarla tasarlanmaktadır. Lojistik deyince akla ilk gelen konteynerler, en korunaklı ve sağlam alternatiflerdir. Uzun yolculuklarda yüklenerek taşımacılıkta kullanılmaktadır. Boy boy ve çeşit çeşit konteynerler hangi ürün taşımak için uygunsa tercih edilmektedir. Uluslararası taşımacılık deyince, soğutmalı ve kilitli olarak dünyanın her yerine gönderilmektedir. Taşımacılıkta kullanılan konteynerlerin her tarafı kapalı olanları da, yükün ağırlığına göre sadece yan taraflarının kapalı olduğu konteynerler de bulunmaktadır. Yeter ki kapısından ve üst tarafından geçebilecek ürünler yerleştirilsin, sorunsuz bir şekilde deniz, hava, demir yolu ile nakliyeler yapılmaktadır. Kamp Konteynerleri

Özellikle deprem ve afet zamanlarında, afetzedelere yardım götürmek konteynerlerle son derece sağlıklıdır. Taşınan yiyecekler-içecekler kesinlikle bozulmaz, yapılan yardımlar böylece israf olmaz. Üst üste istiflemeye de uygun olduğu için az konteynerle çok mal taşımak mümkün olmaktadır. Yaşam alanı olarak kullanılan konteynerler yine özellikle afet zamanlarında gerekli olduğu için, insanlara bu zamanlarda barınma sorununu çözmek için gönderilmektedir.

Kamp Konteynerleri

er türlü mevsimsel şarta uygun ve dayanıklı olan bu yapılar ev sahibi olmak isteyenler için de uygundur. Kısa süreli yaşam alanı kurmak için, hem az parayla hem de daha çok avantajla piyasada satışa sunulmaktadır. İstenilen her yere kolayca kurulabilen, her yere rahatlıkla taşınabilir, tasarım ve görsellik açısından ülkemizde de artık hızla yayılmaya başlamıştır. Demonte edilip, istenilen her yere montajı kısa sürede yapılarak barınma ihtiyacına çözüm olmaktadır. Son sistem izolasyon sayesinde kesinlikle gürültü ve ısı geçirmez. Projeye göre, fiyat belirlenmekte, gerektiğinde ekleme ve çıkarma yapılmaktadır.

Bu yapılar kısa süreli tatillerin kampların da gözdesi halinde, kamp malzemelerinin güvenle saklanabileceği yapılar olarak kullanılmaktadır. Kamp süresince tüm oluşabilecek tehlikelere karşı tasarlanmış kamp konteynerleri çadırların yerini tutarak, ideal bir alternatif haline gelmiştir. Hem doğayla baş baş olmak hem de huzurla kamp yapabilmek artık teknolojinin bu üretimiyle son derece kolay hale gelmiştir. Dağda, ormanda rahatlıkla yaşanabilecek yapılardır.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir