Yatakhane Konteyner

Project Bilgi

  • Yapım Tarihi

    Şubat 2018

  • Kategori

    Ofis Konteyner

Yatakhane Konteyner


Özellikle inşaat yapılan alanlar içerisinde şirketler orada çalışan işçiler günlük ihtiyacını karşılayabilmek amacıyla yatakhane konteyner kurmaktadırlar. Bu sistemler ile birlikte işçilerin paydos ettiklerinde rahat bir şekilde dinlenebilmeleri, bu sayede daha rahat çalışabilmeleri amaçlanır.

Ayrıca yatakhaneye sahip şantiyelerde çalışan işçiler şirketi onları bu şekilde düşündüğü için bağlı bulunduğu şirkete daha fazla yarar sağlamak için daha iyi bir çalışma düzenine girer. Bu yatakhaneler sayesinde işveren ve çalışan karşılıklı olarak yarar görmüş olur.


Bu sistemler siparişi veren firmanın istediği özelliklerde hazırlanan. Firmanın aldığı işin büyüklüğü, önemi, iş sürecinin uzunluğu gibi faktörler bu seçimde rol oynarlar. Ancak tüm bunlara rağmen genelde tüm konteynerler hemen hemen aynı özelliklere sahiptirler.

Bu özellikler, elektrik ve su tesisatı barındırması, su, sıcak ve soğuk geçirmemesi gibi şeylerdir. Geçmişte görülenler aksine şu anda üretilen bu sistemlerin hepsi de belirli kalite standartlarına bağlı olarak üretilmek zorundadır.