Yemekhane Konteyner

Project Bilgi

  • Yapım Tarihi

    Aralık 2017

  • Kategori

    Ofis Konteyner

Yemekhane Konteyner


Fabrikalar, sosyal tesisler, şantiyeler fuar ve organizasyon şirketleri, belediyeler, oteller, turistik tesisler, askeri tesisler, üniversiteler ve daha onlarca farklı kurum ve kuruluşların bünyesinde çalışan işçi ve personellerin yemek yeme ihtiyaçlarını karşılamak için tercih edilen yemekhane konteyner, oldukça güvenli ve modern yapısı sayesinde öncelikli olarak tercih edilen temel unsurlardan biri haline gelmiştir.

Özellikle personellerin iş verimliliğini artırmak için çalışılan yerlere yakın bir yerde kurulumu gerçekleştirilen bu tesis sayesinde, firma sahiplerinin hem ekonomik hem de ergonomik açıdan oldukça büyük avantajlar elde ettikleri görülüyor.


Yemekhane konteyneri, istenilen her türlü ölçüde üretilebilir. Özellikle taşınabilir ve sağlam bir yapıda olması nedeniyle de en sık tercih edilen yapılardan biridir. Konteynerlerin iç kısımlarının dizaynı tercih edenin belirlediği şekilde yapılabiliyor. Ayrıca bu konteynerlere soğutma ve ısıtma sistemlerini entegre etmek de mümkün olabiliyor.

İç ve dış dizaynına hiçbir zarar gelmeden, mekan değişikliği yapılmak istendiği takdirde sorunsuz bir şekilde yeniden kurulum işlemleri rahatlıkla yapılabiliyor. Yemekhane konteyner, diğer konteyner türlerinin aksine tavan yüksekliğine en fazla dikkat edilmesi gereken konteynerlerden biridir. Özellikle dayanıklı malzemelerin kullanılması da, konteynerlerin uzun ömürlü olmasını ve her türlü iklim koşullarına uyum sağlayabilmesine imkan veriyor.